Priekšrocības

 

Garantēti

Mūsu civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta. Garantējam – ja sadarbība neapmierinās, atdosim atpakaļ samaksu par kārtējā mēnesī paveikto!

 

Profesionāli

Mūsu grāmatveži ir ar vairāku gadu darba pieredzi un plašām zināšanām dažādos uzņēmuma grāmatvedības, uzskaites un iestāžu sadarbības jautājumos. Esam eksperti šādās grāmatvedības programmās: Tildes Jumis, Hansa Financial, Dineta, Kentaurs, Grāls.

 

Konfidenciāli

Uzticot mums grāmatvedības jautājumus, varat būt droši, ka sniegtie dati un informācija par Jūsu uzņēmuma finansiālo stāvokli būs konfidenciāla.

 

Uzticami

Attiecības ar klientu veidojam līdzīgi kā bankās privātbaņķieri – vienmēr pieejami, uzticami, konfidenciāli. Ar katru klientu strādā viņa individuālais grāmatvedis, kas pārzina visus klienta jautājumus un sniedz operatīvas un profesionālas konsultācijas.
 

Izdevīgi

Mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir ekonomiski izdevīgāki par sava grāmatveža algošanu. Jums nebūs jāiegulda līdzekļi darbavietas iekārtošanā un regulāri nepieciešamajās apmācībās. Ietaupiet un pārliecinieties par ērtībām!

 

 

Īpašs piedāvājums

Uzsākot sadarbību ar Tollat, mēs Jums piedāvājam noderīgu dāvanu:

Jaundibinātiem uzņēmumiem- dokumentu sakārtošana VID un konsultācija bez maksas

Pārējiem uzņēmumiem- 1h nodokļu konsultācija bez maksas 

 

Cik izmaksā algot grāmatvedi?

Aizpildiet testu!

100%

apmierinātība Grāmatvedība kā privātbaņķieru pakalpojumi - privāti, uzticami, personīgi!

Kontakti

Visi kontakti

+371 67202199

birojs@tollat.lvvairakstiet mums

Stabu iela 54, Rīga, LV-1010, Latvija

Rekomendējam

Klienti