Tollat- grāmatvedības un finanšu eksperti

Grāmatvedības pakalpojumi ir gan mūsu darbs, gan mīlestība

Tieši tāpēc dzima Tollat, kas šobrīd nodrošina augstākā līmeņa apkalpošanu grāmatvedības jomā plaša nozaru spektra uzņēmumiem Latvijā. Mēs mīlam to, ko darām un priecāsimies palīdzēt Jūsu uzņēmuma izaugsmē un finanšu ekonomijā. Cilvēks var būt laimīgs tad, kad viņš dara to, kas viņam patīk un padodas, un pārējo var nodot citiem. Tāpēc laipni aicināti izmantot mūsu grāmatvedības pakalpojumus!

Mēs esam par uzticamu un drošu sadarbību ilgtermiņā

Tāpēc ikvienu Jūsu vajadzību izskatām individuāli. Ātri un operatīvi palīdzam atrisināt gan  ikdienišķus grāmatvedības jautājumus, gan konsultējam finanšu jautājumos.

Profesionālisms un kvalitātes garants

Rūpējoties par nozares attīstību un izglītību esam pārstāvēti arī Latvijas Grāmatvedības ārpakalpojumu asociācijā, kas apvieno augsta līmeņa profesionāļus. Papildu garants, ka saņemsiet tikai kvalitatīvi paveiktu darbu!

Tollat komanda

Kristīne Kramiņa

Kristīne Mičule,
valdes loceklis, galvenā grāmatvede

Kristīnei – Tollat dibinātājai ir vairāk kā 11 gadu pieredze grāmatvedībā. Ciparu pasaule ir viņas stiprā puse jau kopš skolas sola. Apveltīta ar lieliskām komunikācijas un darba spējām, atsaucīga, neatlaidīga, rūpīga, optimistiska – tā viņu raksturo kolēģi un draugi. Brīvajā laikā Kristīnei patīk gan aktīvas nodarbes: volejbols, peldēšana, slēpošana, gan nesteidzīgi mirkļi ar grāmatu vai izšuvumu rokās. Ja jums reiz gadīsies nokļūt pikošanās cīņās, Kristīne būs ideāls cīņubiedrs – vienmēr trāpīs mērķī!

 

Signe Bērziņa,
grāmatvede

Grāmatvedībā Signei patīk sakārtotības sajūta, kad no lielas papīru kaudzes var iegūt visiem pārskatāmu informāciju. Viņu raksturo precizitāte, darba spars, augsta atbildības sajūta un pacietība. Kad darbi paveikti, Signe labprāt dodas garās pastaigās pie dabas kopā ar draugiem. Jaunatklātas vietas un iespaidi uzmundrina un sniedz enerģiju jauniem darbiem.

Sazinieties ar mums – priecāsimies sadarboties!

Cik izmaksā algot grāmatvedi?

Aizpildiet testu!

100%

apmierinātība Grāmatvedība kā privātbaņķieru pakalpojumi - privāti, uzticami, personīgi!

Kontakti

Visi kontakti

+371 67202199

birojs@tollat.lvvairakstiet mums

Stabu iela 54, Rīga, LV-1010, Latvija

Rekomendējam

Klienti